Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Fakro çatı merdiveni birinci sınıf bir kalite, katlanır, üç katlı çatı merdiveni. Kapak U değeri: 1.1 W / m²k, ve estetik bir görünüm için her iki tarafın da estetik olarak hazırlanır. Çamdan imal edilen kaymayı önleyici basamaklar, tırmanış kolaylaştırmak için kirişler oluşturur. Küpeşte ve lastik ayaklar kullanım ve konfor kolaylığı sağlar. Her bölüm hafif ve katlanması kolaydır. Maksimum güvenli yük 160 kg. Çatı merdiveni 3.05 metrelik bir yüksekliğe açılır ve farklı genişlik ve uzunluklarda mevcuttur.

rnrn

Kolay montaj için hazır 3 bölüm metal ateşe dayanıklı çatı merdiveni kapak üzerine katlanır. Teleskopik stile ayakları ile birlikte verilir. Ayrıca merdivenin katlanması ve açılması için el rayına gizlenmiş özel bir destek mekanizmasına sahiptir. 120 dakikalık yangın sınıfı kullanılabilir aksesuar yelpazesi. 

rnrn

Çatı merdiveni en yüksek kalitede çamlardan katlanır ve yalıtımlı bir kapak kapısı ile birlikte kırmızı boyalı metal bir küpeşte ile birlikte gelir. Her iki taraftaki beyaz, kullanıcı için daha fazla rahatlık sağlamak için dişler iyi aralıklı iken, güvenlik olukları kayma önleme aracı olarak dişler halinde kesilir.

rn
Bu Firma 976 defa incelenmiştir.

YUKARI